"Вінниця - АКЦІЇ"

хедер акции

     
Увійти Зареєструватися

Вход на сайт

Логин *
Пароль *
Запомнить меня

Регистрация

Поля со звёздочкой (*) обязательно должны быть заполнены.
Имя *
Логин *
Пароль *
Подтверждение пароля *
Email *
Подтверждение email *
Защита от ботов *
Reload Captcha

ЦИФРОВА ТЕХНІКА. ТЕХНІКА ДЛЯ ДОМУ

Акційні пропозиції мережі магазинів електроніки "MOYO"

Рейтинг
(0 votes)

Поринь в драйвове літо з PlayStation - лови МЕГАЗНИЖКИ!

29 1040x325 1559717413Кожен покупець має можливість придбати товар, який бере участь в акції, за спеціальними цінами. 
Кожен покупець, що придбає Ігрову приставку SONY PlayStation за спеціальною ціною, гарантовано отримує в ПОДАРУНОК* Бездротовий геймпад SONY Dualshock 4 в будь-якому кольорі на вибір!

Пропозиція діє з 07 червня по 17 червня 2019 включно в магазинах мережі MOYO і на сайті MOYO.ua. Умови акції можуть бути змінені протягом її дії. Кількість товару і подарунків обмежена наявністю на складі магазину. 
* Під "ПОДАРУНОК" мається на увазі можливість придбання бездротового геймпада SONY Dualshock 4 в будь-якому кольорі на вибір за 1 грн. в т.ч. ПДВ в кількості 1 шт. за умови покупки Ігрової приставки SONY PlayStation, яка бере участь в акції. "Подарунок" і основний товар повинні бути в одному чеку. При поверненні акційних товарів у випадках передбачених ЗУ "Про захист прав споживачів", якщо до товару було додано подарунок, він повинен бути переданий разом з товаром, при цьому подарунок не повинен мати слідів експлуатації, повинен бути збережений його товарний вигляд, споживчі властивості , пломби, фабрична (рідна) упаковка. Якщо учасник Акції не має можливості повернути одночасно і основний товар і подарунок, в т.ч. в разі, якщо подарунком учасник Акції почав користуватися,
Акція діє при купівлі за готівку або кредитною карткою без можливості використання послуг розстрочки, кредитування або оплати частинами. Акція не підсумовується з іншими акціями.

РОЗТАШУВАННЯ МАГАЗИНІВ "MOYO" В ВІННИЦІ ТА ГРАФІК РОБОТИ

Read 152 times Last modified on Понеділок, 10 червня 2019 15:24