НАЙВАЖЛИВІШЕ

КАТАЛОГ КОМПАНІЙ

  МАГАЗИНИ ХХХ  МАГАЗИНИ ХХХ Закрити
 

   РОБОТА ТА ВАКАНСІЇ            РОБОТА ТА ВАКАНСІЇ          Закрити
   ТРЦ ТА СУПЕРМАРКЕТИ   ТРЦ ТА СУПЕРМАРКЕТИ Закрити
   ПІДПРИЄМСТВА  ВІННИЦІ   ПІДПРИЄМСТВА  ВІННИЦІ Закрити
   КНИГАРНІ. КАНЦТОВАРИ. МУЗИЧНІ ІНСТРУМЕНТИ   КНИГАРНІ. КАНЦТОВАРИ. МУЗИЧНІ ІНСТРУМЕНТИ Закрити

Displaying items by tag: Супермаркети

Ukrainochka logo Делікатес-маркет «Україночка» продовольчий магазин міста Вінниці, високого рівня обслуговування і якісної продукції. Ассортимент продуктів харчування настільки різноманітний,що кожен може придбати те, що йому до смаку, і по кишені. Домашня кухня і колоритний дизайн магазину не залишить вас байдужим.
«Україночка» - надійний партнер для покупців. Ви завжди можете купити в магазині найякісніші, свіжі і кращі продукти. Живіть якісно і красиво!

chervony logo“Червоний маркет” - мережа магазинів побутових товарів, в яких кожен покупець знайде тут усе найнеобхідніше в господарстві  - від засобів гігієни до аксесуарів для мобільних пристроїв, товарів для дітей, канцтовари, одягу та дозвілля.

Крім цього, в магазинах постійно проводиться безліч акцій та знижок напопулярні товари, асортимент товарів весь час розширюється та вдосконалюється.

avrora logo"АВРОРА" - це всеукраїнська мережа соціальних магазинів, яка продає товари за НАЙНИЖЧИМИ цінами.
ЧОМУ ТАКІ НИЗЬКІ ЦІНИ?
Ми заробляємо за рахунок товарообігу, а не за рахунок націнки.
НАША МЕТА - надати кожному клієнтові будь-який товар за найнижчою ціною.

ukrainskie tovaryi logoМагазин "Українські товари" - мережа продуктових магазинів.

Щоденні постачання від перевірних закупників.

Асортимент магазину складають - овочі, фрукти і ягоди, горіхи, пекарські вироби, зернові, м'ясо і рибу, молочні продукти, гриби та багато іншого.

 

megasmak logoПродуктовий супермаркет "МегаСмак" - магазин сімейної покупки. 

Супермаркет постійно оновлює свій асортимент та пропонує своїм покупцям лише якісні та свіжі товари.

Крім продуктів харчування, в магазині можна придбати товари для дому та побутова хімію, засоби гігієни та косметику, дитячі іграшки та інше.

warshawa logoВінницька торгова мережа супермаркетів "Варшава" нараховує три магазини. Широкий асортимент товарів, це і продуктихарчування, кулінарія, ликеро-горілчані вироби, косметика та побутова хімія - це те що якісно відрізняє магазини цієї мережі. 

Ще однією особливістюсурермаркетів "Варшава" - присутність на полицях виликої кількості товарів вироблених на Вінниччині