РЕКЛАМА

РЕКЛАМА (1)

Вівторок, 13 жовтня 2015 19:03

Реклама на сайті

Written by

РОЗМІЩЕННЯ ІНФОРМАЦІЇ ПРО ЗНИЖКИ ТА АКЦІЇ

Вся інформація про знижки та акції публікується на сторінках сайту - http://vinnitskaya-vizitka.vn.ua БЕЗКОШТОВНО. Кожен день, найрейтинговіші публікації одноразово безкоштовно поширюються на наших ресурсах в соціальних мережах.

Інформацію про знижки та акції можна розмістити власноруч заповнивши необхідну форму, або натиснувши кнопку в правій частині сайту.

Image 1

 

РОЗМІЩЕННЯ ІНФОРМАЦІЇ ПРО МАГАЗИН, ОРГАНІЗАЦІЮ В КАТАЛОЗІ - ДОВІДНИКУ

 Розміщення інформації про магазин чи організацію в одній вибраній категорії БЕЗКОШТОВНО. При цьому, порядкова позиція залежить від кількості відвідувачів в поточному місяці.

Інформацію про магазин чи організацію вноситься в каталог за одним із трьох пакетів:*

 НАЗВА ПАКЕТУ  "СТАНДАРТНИЙ"  "РОЗШИРЕНИЙ"   "VIP_ПРЕМІУМ"   
 Ціна пакету  БЕЗКОШТОВНО

 365 грн/рік

(1 грн/день)

 1500 грн/рік

(4 грн/день)

 Публікація в категоріях (кількість категорій)  1  2 - 5  2 - 9
 Посилання на сайт та сторінки в соц. мережах  не активні  активні  активні
 Публікація унікального тега на знижку в магазині чи підприємстві  -  +  +
Порядкове місце в каталозі** в залежності від кількості переглядів в залежності від кількості переглядів в верхніх 5 позиціях
 Розміщення мітки з адресою на картах каталогу та карті знижок та акцій  +  +  +
 Заміна на картах стандартних міток на логотип магазину, підприємства  -  +  +
 Публікація на картах додаткової інформації (телефони, графік роботи та інше)  -  +  +
Знижки на пакети послуг "Реклама в соціальних мережах", "Адміністратор соціальних мереж" та баннера на сайті - http://vinnitskaya-vizitka.vn.ua *** - 30% протягом року 50% протягом року

 *Пропозиції пакетів "Розширений" та "VIP_Преміум" дійсні після оплати пакету на рік, відповідно 365 і 1500 грн.

 **Порядкове місце в каталозі залежить від кількості переглядів сторінки за поточний місяць, крім клієнтів, які обслуговуються за пакетом "VIP_Преміум", в цьому випадку інформація друкується на перших позиціях каталогу вибраних Вами категорій і не залежить від кількості переглядів.

***Магазини та підприємства, які обслуговуються за пакетами "Розширений" та "VIP_Преміум", мають право на отримання знижки (30%, 50%) на додаткові послуги - пакети "Реклама в Соціальних мережах", "Адміністратор соціальних мереж" та баннера на сайті - http://vinnitskaya-vizitka.vn.ua , протягом будь-якого періоду дії пакету.

 

ДОДАТКОВІ ПАКЕТИ ТА ПОСЛУГИ

"РЕКЛАМА В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ"

Клієнти, які замовили данну послугу, мають можливість скористатись одним з пакетів, що дає їм можливість розміщувати рекламну інформацію на сторінках "Вінницької Візитки" в соціальних мережах, загальна аудиторія користувачів перевищує 25 тис. дописувачів-вінничан, або замовити адміністрування власних ресурсів в соціальних пережах.

ПАКЕТ "POST ЩОДНЯ" - користувачі данного пакету мають можливість щодня раз в день (в денному чи вечірньому блоці реклами) розміщувати публікації про знижки, акції, що відбуваються в магазині, на підприємстві або інформацію про надаваємі послуги, товар, тощо. Ціна пакету - 300 грн/місяць (10 грн/день).

ПАКЕТ "ДВІЧІ НА ДЕНЬ" - користувачі данного пакету мають можливість щодня двічі в день (в денному і вечірньому блоці реклами) розміщувати публікації про знижки, акції, що відбуваються в магазині, на підприємстві або інформацію про надаваємі послуги, товар, тощо. Ціна пакету - 500 грн/місяць (17 грн/день).

ПЕКЕТ "ПАРНІ-НЕПАРНІ" - користувачі данного пакету мають можливість раз в два дні по парним чи непарним дням (в денному чи вечірньому блоці реклами) розміщувати публікації про знижки, акції, що відбуваються в магазині, на підприємстві або інформацію про надаваємі послуги, товар, тощо. Ціна пакету - 150 грн/місяць (10 грн/день).

ПАКЕТ "РЕКЛАМА НА ВИХІДНІ" - користувачі данного пакету мають можливість в п'ятницю, суботу та неділю (в денному чи вечірньому блоці реклами) розміщувати публікації про знижки, акції, що відбуваються в магазині, на підприємстві або інформацію про надаваємі послуги, товар, тощо. Ціна пакету - 150 грн/місяць (12,5 грн/день).

ПАКЕТ "АДМІНІСТРАТОР СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖ" - користувачі данного пакету мають можливість замовити адміністрування та просування власних сторінок та груп в соціальних мережах. До переліку послуг пакету входить створення або взяття під керування уже існуючих ресурсів в мережі Facebook група + сторінка, Instagram - сторінка та розміщення на цих ресурсах 6 публікацій щодня. Крім того, на данні ресурси залучається цільова аудиторія. Ціна пакету - 1000 грн.

РОЗРОБКА САЙТІВ

WEB-дизайнери "Вінницької Візитки" уже не перший рік займаються створенням сайтів різної складності. Ціна розробки сайтів залежить від рівня складності та функціоналу. Мінімальна ціна - 6000 грн.