НАЙВАЖЛИВІШЕ

Субота, 03 жовтня 2020 15:56

Цікаві новини

Written by
Rate this item
(0 votes)

В роботі Instagram стався глобальний збій

10.13cikaveУ роботі соцмережі Instagram стався збій: про проблеми в роботі сервісу повідомили мешканці низки країн Європи.
60% користувачів, які відчули труднощі в роботі додатку, повідомили про збої в публікації історій.

У розділі Instagram з повідомленнями про неполадки наразі немає згадок інциденту.

 

У США та Канаді відбудеться прем’єра історичного екшену «Захар Беркут»

10.03cikave12 жовтня глядачі з США та Канади побачать фільм на діджитал-платформах.

Історичний екшен «Захар Беркут» вийде у Сполучених Штатах і Канаді на VOD-сервісах (зокрема, iTunes, GooglePlay, Vudu та Amazon) та в онлайн-кінотеатрах. Про це повідомляє film.ua.

Дистрибутором стала Shout! Studios. Фільм отримав дещо розширену прокатну назву – The Rising Hawk: Battle For The Carpathians («Беркут, що злітає: Битва за Карпати»). Спеціально до релізу дистрибутор представив новий міжнародний трейлер проєкту, який можна переглянути за посиланням.

Джон Вінн, співрежисер фільму з американського боку, коментує: «Це неймовірна можливість – поєднати дві різні візуальні культури, щоби розповісти міжнародному ринку настільки епічну історію про сімейні цінності та героїзм. Я дуже радий поділитися фільмом з усім світом і сподіваюся, що він знайде настільки ж теплий відгук в аудиторії США та Канади, як в Україні».

Передпродаж історичного екшену «Захар Беркут» розпочався на iTunes та на Amazon ще до офіційної прем’єри. Як повідомляють дистрибутори, замовлень фільму на етапі пресейлу було дуже багато. «Захар Беркут» уже отримує позитивні відгуки критиків, які зазначають надзвичайну масштабність зйомок та яскравість історії, що він розповідає.

«Це дуже важливий для нас крок, і я сподіваюсь, що американські глядачі високо оцінять сучасну екранізацію твору великого українського автора Івана Франка. Бо цінності, які в ньому закладені – боротьба за свободу, своїх близьких та батьківщину – є дійсно універсальними, справжніми та зрозумілими для всього світу. Ще раз дякую всім, хто доклав своїх неймовірних зусиль до створення цього яскравого фільму!» – розповідає продюсер фільму Єгор Олесов.

 

У Європі будують «цифрову копію» Землі, щоб прогнозувати зміни клімату

10.03cikaveЄвропейський Союз завершує розробку планів по створенню «цифрового двійника» планети Земля - ​​проекту Destination Earth, який з неперевершеною точністю імітував би атмосферу, океан, лід і сушу, забезпечуючи прогнози повеней, посух і пожеж на кілька днів або років вперед. Також програма буде прогнозувати вплив зміни клімату на суспільство і оцінювати результат різних кліматичних політик. Про це пише Science.

Проект, який буде докладно описаний на двох семінарах в кінці жовтня 2020 року, почнеться в наступному році і буде виконуватися на одному з трьох суперкомп'ютерів, які Європа розмістить в Фінляндії, Італії та Іспанії.

Висока роздільна здатність також дозволить Destination Earth засновувати свої прогнози на більш докладних даних, наприклад, тріщинах, що відкриваються в морському льоду.

Модель також буде включати дані в реальному часі, що відображають забруднення атмосфери, зростання врожаю, лісові пожежі і інші явища, які, як відомо, впливають на погоду і клімат, говорить Франсиско Доблас-Рейес, вчений, що займається земними системами з Барселонського суперкомп'ютерного центру.

Мета полягає в тому, щоб дозволити розробникам політики безпосередньо оцінити, як зміна клімату вплине на суспільство і навпаки. Наприклад, модель може передбачити, як зміна клімату вплине на сільське господарство і моделі міграції в Бразилії, а також те, як скорочення субсидій на етанол може обмежити вирубку лісів в Амазонії. В даний час кліматологи витягають регіональні результати з глобальних кліматичних моделей і передають їх експертам в галузі сільського господарства або економіки, щоб зрозуміти їх вплив на поведінку людини.

Read 58 times Last modified on Вівторок, 13 жовтня 2020 13:29
Login to post comments