Вінниця спортивна

Written by
Rate this item
(0 votes)

НА ЧЕМПІОНАТІ УКРАЇНИ ЗІ СТРІЛЬБИ КУЛЬОВОЇ МК ДЮСШ « ВІННИЦЯ» ПОСІЛА ДРУГЕ КОМАНДНЕ МІСЦЕ

10.22vinsportУ Львові відбувся відкритий чемпіонат України зі стрільби кульової. У ньому взяли участь представники міської комплексної дитячо-юнацької спортивної школи «Вінниця».

Спортивна школа МК ДЮСШ « Вінниця» посіла друге командне місце. Також вінничани привезли «срібло» у особистих заліках. Другі місця у різних номінаціях отримали: Марія Моісеєнко, Анна Левчук, Діана Поплавська, Данило Даніленко.

У міській комплексній дитячо-юнацькій спортивній школі «Вінниця» можна займатись такими видами спорту: бокс, греко-римська боротьба, стрільба кульова таеквон-до ІТФ.

ВІННИЧАНИН ПРИВІЗ «БРОНЗУ» З ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ З ВІЛЬНОЇ БОРОТЬБИ

Нещодавно у Києві відбувся чемпіонат України з вільної боротьби. У змаганнях взяв участь вихованець Вінницької міської дитячо-юнацької спортивної школи №5 Важа Даіаурі, який виборов «бронзу» у ваговій категорії 125 кг.

У МДЮСШ №5 можна займатись такими видами спорту: дзюдо, вільна боротьба, важка атлетика, боротьба самбо, сумо та пауерліфтинг.

ВІННИЧАНИ ПРИВЕЗЛИ ЗОЛОТІ МЕДАЛІ З ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ З ВЕСЛУВАЛЬНОГО СЛАЛОМУ

Нещодавно відбувся чемпіонат України з веслувального слалому. У змаганнях взяли участь вихованці міської дитячо-юнацької спортивної школи №2.

«Золото» привезли Артем Бойко та Денис Паламарчук у індивідуальному заліку. Також вінничани посіли перше місце у естафеті веслувального слалому, тут «золото» здобули Артем Бойко та Марія Гвоздєва. Перше місце вихованці МДЮСШ №2 посіли й у командних перегонах: Артем Бойко, Денис Паламарчук, Олександр Король.

У МДЮСШ №2 функціонують відділення із п’яти видів спорту: веслувального слалому, веслування на байдарках та каное, спортивного орієнтування, радіоспорту, тхеквондо (ВТФ), веслування на човнах «Дракон».

ЧОТИРИ ЗОЛОТІ МЕДАЛІ ПРИВЕЗЛИ ВІННИЧАНИ З ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ТУРНІРУ З САМБО

Нещодавно відбувся Всеукраїнський турнір з боротьби самбо серед кадетів, який був присвячений пам’яті І.Х. Сагаєва. У змаганнях взяли участь вихованці Вінницької міської дитячо-юнацької спортивної школи №5.

Вінничани вибороли чотири перші місця, одне друге та шість третіх. «Золото» - у Володимира Дніпровського (вагова категорія 29 кг), Олега Кобенди (вагова категорія 35 кг), Владислава Ткачука (вагова категорія 42 кг), Антона Додона (вагова категорія 46 кг).

«Срібло» виборов Артем Мрочко (вагова категорія 32 кг). «Бронзу» отримали Артем Татару (вагова категорія 26 кг), Микола Усаченко (вагова категорія 29 кг), Володимир Гуменний (вагова категорія 29 кг), Діана Бенькова (вагова категорія 52 кг), Єва Войналович (вагова категорія 52 кг), Ілля Коваленко (вагова категорія 66 кг).

У міській дитячо-юнацькій спортивній школі № 5 можна займатись такими видами спорту: дзюдо, вільна боротьба, важка атлетика, боротьба самбо, сумо та пауерліфтинг.

Read 53 times Last modified on Четвер, 22 жовтня 2020 12:59