НАЙВАЖЛИВІШЕ

Субота, 03 жовтня 2020 14:37

Новини Вінниці

Written by
Rate this item
(0 votes)

ВІННИЦЬКА ТРАНСПОРТНА КОМПАНІЯ МАЄ НАМІРИ НАВЕСНІ РОЗПОЧАТИ ВИГОТОВЛЕННЯ ЧЕРГОВОЇ ПАРТІЇ ТРОЛЕЙБУСІВ VINLINE

03.28vinНа черговій сесії міської ради 26 березня депутати схвалили рішення, яке сприятиме розвитку тролейбусного парку КП «Вінницька транспортна компанія». Йдеться про виготовлення нових тролейбусів VinLine з автономним ходом, що дозволить покращити транспортне сполучення віддалених мікрорайонів шляхом продовження тролейбусних маршрутів.

Розвиток системи громадського транспорту міста – це постійний процес, який потребує значних капіталовкладень та відповідного кваліфікаційного рівня персоналу транспортної компанії. У Вінниці щороку реалізовуються проекти, які спрямовані не лише на утримання належної якості транспортного забезпечення вінничан, а й на розвиток транспортної системи громади.

На минулій сесії міської ради, яка відбулась 26 лютого, депутати схвалили рішення про придбання у цьому році десяти автобусів турецького виробництва. Вони будуть комфортними для пасажирів, в тому числі для людей, які пересуваються на інвалідних колясках, та для мам з дитячими візками. Адже ці автобуси з низькою підлогою, мають пандус та відповідну платформу.

На цій сесії було схвалено рішення про залучення кредитних ресурсів у розмірі 35 млн грн на виготовлення 5 тролейбусів VinLine, які збираються на базі КП «Вінницька транспортна компанія» і коштують значно дешевше, ніж пропозиції на первинному ринку електротранспорту.

Перші чотири вінницькі тролейбуси транспортники зробили в 2019 році. В ході експлуатації машини себе добре зарекомендували. Такі тролейбуси мають низку переваг: вони безшумні, більш комфортні та безпечні для пасажирів, зручні для маломобільних груп населення, економлять до 40% електроенергії порівняно зі старішими моделями.

У 2020-ому році працівники компанії зібрали два тролейбуси VinLine, які мають можливість 20 км рухатись на автономному ході без контакту з мережею. Наразі команда фахівців Вінницької транспортної кампанії готується до старту робіт з виготовлення тролейбусів з автономним ходом, які планується зібрати до кінця цього року на базі тролейбусного депо.

https://www.vmr.gov.ua/Lists/CityNews/ShowNews.aspx?ID=7886

 

ЗА МІСЯЦЬ ДО КОЛЛ-ЦЕНТРУ ПРОЗОРОГО ОФІСУ ЗВЕРТАЄТЬСЯ ПОНАД 8000 ВІННИЧАН

03.23vinnitsa 1Вінницькі Прозорі офіси постійно вдосконалюють свою роботу. Зокрема, використовують сучасні інструменти комунікації з мешканцями. З вінничанами адміністратори спілкуються у соціальній мережі Фейсбук та у вайбері. Але найбільшою популярністю користуються послуги колл-центру, який запрацював у 2019 році. За останній час кількість дзвінків, які надходять до адміністраторів щомісяця, зросла з 1882 до 8436. А загалом минулого року вони прийняли понад 68 тисяч телефонних звернень з різних питань.

Нагадаємо, що майже від початку пандемії COVID-19 Прозорі офіси міста працюють за попереднім записом. Зробити це можна, зателефонувавши до колл-центру або через «Персональний кабінет» https://cutt.ly/5xvkD5l .

Комунікують працівники Прозорого офісу із вінничанами і через сторінку Фейсбук https://www.facebook.com/DAPVMR .

«Ми постійно підтримуємо комунікацію з нашими клієнтами у месенджері та вайбері. Через ці засоби комунікації ми надсилаємо людям типовий перелік документів для отримання адміністративних послуг. Але найбільшим попитом користуються послуги нашого колл-центру. Він має міський шестиканальний номер та вісім мобільних номерів. Найпопулярнішими питаннями у зверненнях до адміністраторів колл-центру є перелік документів, які необхідно подати на отримання тієї чи іншої послуги, дізнатися результат її розгляду, записатися на прийом, отримати будь-яку консультацію», - розповіла директорка департаменту адміністративних послуг міської ради Ірина Копчук.

Зауважимо, що з цього року у Прозорих офісах запроваджені мобільні номери телефонів популярних українських операторів, щоб вінничанам було зручніше отримувати інформацію

https://www.vmr.gov.ua/Lists/CityNews/ShowNews.aspx?ID=7871

 

У ВІННИЦІ ЗА 2020 РІК КІЛЬКІСТЬ ОНЛАЙН-ПОСЛУГ ПРОЗОРИХ ОФІСІВ ЗРОСЛА В ПІВТОРА РАЗИ

03.23vinnitsaМинулого року вінницькі Прозорі офіси продовжили розширювати перелік послуг виконавчого комітету міської ради, які можна замовити онлайн. За рік їх кількість збільшилася в 1,5 рази і наразі через Інтернет уже можна отримати 38 послуг. Найпопулярніші - оформлення ФОП і ТОВ. Їх було замовлено 4168 мешканцями Вінницької області.

Серед послуг, які можна замовити онлайн – архівні довідки, документи, пов'язані з земельними, містобудівними та архітектурними питаннями, наприклад, витяг з плану зонування, надання обмежень на використання садибної земельної ділянки, довідка про присвоєння назви проїзду в садовому товаристві та інші.

У 2020 році адміністратори ЦНАП надали онлайн 3029 довідок Держгеокадастру (витяг з ДЗК, НГО), 488 довідок про реєстрацію місця проживання та низку інших послуг.

«На сьогодні онлайн-послуги стали невід’ємною частиною нашого життя. І ми як фахівці системи надання адміністративних послуг постійно працюємо над вдосконаленням цього напрямку. Хочу зазначити, що від населення ми також відчуваємо збільшення попиту на онлайн-послуги, тому будемо розширювати цей перелік і в подальшому. При цьому ми й надалі залишаємося лідерами по кількості послуг які надаються через ЦНАП в Україні», – зазначила директорка департаменту адміністративних послуг міської ради Ірина Копчук.

Довідка:

Центр адміністративних послуг «Прозорий офіс» надає 582 адміністративних та інших видів послуг, має 4 територіальних відділення та 11 віддалених робочих місць. Загалом за 12 років діяльності вінницькі Центри надання адмінпослуг «Прозорий офіс» надали послуги близько 7 мільйонам відвідувачів.

https://www.vmr.gov.ua/Lists/CityNews/ShowNews.aspx?ID=7869

 

У ВІННИЦІ ВІДНОВЛЮЮТЬ РОБОТУ МОБІЛЬНИХ ГРУП ПО ПРОТИДІЇ СПАЛЮВАННЮ ЛИСТЯ

03.22vinnitsaУже з 22/03/21 з настанням сухої погоди у Вінниці розпочнуть працювати мобільні групи, які протидіятимуть спаленню рештків рослинного походження в першу чергу на території приватної забудови. Загалом їх буде 8. Починаючи з цього року вони моніторитимуть ситуацію не лише у самій Вінниці, але й на приєднаних територіях Вінницько-Хутірського, Стадницького та Деснянського округів.

У Вінниці ця робота проводиться традиційно щовесни та щоосені, коли мешканці починають прибирання на своїх присадибних ділянках і спалюють опале листя,
гілля та бадилля. В процесі горіння разом з димом в атмосферне повітря потрапляють отруйні для людського організму діоксини. А під час тління рештків рослинного походження у повітря надходить бензопрен, який здатний викликати у людини онкологічні захворювання.

«Крім того, деякі жителі разом з листям спалюють і різне побутове сміття, в тому
числі пластик, що теж є дуже небезпечним для організму людини. Але я хотів би
зауважити, що ця постійна щорічна робота мобільних груп по протидії спалюванню
рештків рослинного походження у місті дає свої результати – за останні 3 роки
кількість виявлення таких порушень у Вінниці зменшилась на третину. І ми
постійно ведемо з мешканцями роз’яснювальну роботу щодо шкоди від
спалювання листя», - розповідає начальник Муніципальної варти Віталій Чигур.

В цьому році профілактичні рейди будуть проводитись не тільки у самому місті,
але й на приєднаних територіях усіх 3-х старостинських округів. До складу
мобільних груп входитимуть представники Муніципальної варти, Національної
поліції, Асоціації органів самоорганізації населення міста Вінниці та
старостинських округів. На злісних порушників будуть складатись протоколи про
адмінправопорушення відповідно до статті 152 КУпАП. Розмір штрафів складає від
340 до 1360 грн для громадян та від 850 до 1700 грн для суб’єктів підприємницької
діяльності.

Попередньо рейди будуть тривати до травня. Під час проведення моніторингу
мобільні групи також звертатимуть увагу і на інші порушення Правил благоустрою
Вінницької міської територіальної громади – наприклад, складування сміття або
забруднення територій.

Про факти спалювання листя для оперативного реагування на такі порушення
вінничани можуть повідомляти до Ситуаційного центру за тел. 067-4-102-101, або
ж до Цілодобової варти за номером 15-60.

https://www.vmr.gov.ua/Lists/CityNews/ShowNews.aspx?ID=7860

 

Read 596 times Last modified on Неділя, 28 березня 2021 15:28
Login to post comments