НАЙВАЖЛИВІШЕ

Субота, 03 жовтня 2020 14:14

Україна

Written by
Rate this item
(0 votes)

Зеленський анонсував всенародне опитування 25 жовтня

10.13ukrПрезидент Володимир Зеленський анонсував проведення у день виборів 25 жовтня всенародного опитування, на якому українцям запропонують дати відповідь на 5 питань. Що саме питатимуть, наразі невідомо.
"25 жовтня на виборчій дільниці я задам тобі 5 важливих питань про те, що ми обговорюємо на вулиці, на кухні та в інтернеті, про що сперечаємось з друзями, батьками або таксистами. Про те, про що нас раніше ніколи не питали. 5 важливих питань, щоб дізнатися твою думку.

Не політика з високих кабінетів, не незалежних експертів з телешоу, не агентів з інших держав. Чи не вперше в історії незалежності ми запитаємо: "А що думаєш ти?" Чому твоя відповідь важлива? Тому, що буде так, як вирішиш ти".
Президент не сказав, про які 5 важливих питань іде мова, але пообіцяв озвучити це пізніше.

За словами одного з високопосадовців ОПУ, питання озвучать найближчим часом: кожного дня по одному запитанню.

 

Україна планує приєднатися до санкцій Євросоюзу проти Білорусі.

10.03ukr 1Про це в інтерв’ю BBC News Україна повідомив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба.
“Ми налаштовані приєднатися до цих санкцій, бо тут вже йдеться про питання послідовності політики”, – заявив Кулеба.

В МЗС зауважили, що Україна планує приєднатися саме до персональних санкцій щодо певних представників білоруського керівництва.

Водночас Кулеба додав, що “у нас немає в планах ембарго чи запровадження обмежень на торгівлю”.

 

Власники "євроблях" у пастці: не можуть вивезти авто та платять штрафи по 170 тисяч

10.03ukrВласники "євроблях" не можуть вивезти авто, оскільки його одразу конфісковують, навіть розмитнення автомобіля по діючих ставках не звільняє від штрафу 170 тисяч.

Про це повідомляє юридична компанія Дорожній адвокат.

Повідомляється, що перевищення строку тимчасового ввезення чи транзиту більше ніж на 30 діб, а так само втрата цих автомобілів, передбачає штраф 170 000 грн. або їх конфіскацію.

Протоколи про порушення митних правил виписують митники, рішення приймають суди.

"Побутує хибна думка про наявність "Меморандуму", який нібито забороняє митникам штрафувати за перевищення строків тимчасового ввезення автомобілів, до прийняття закону про доступне розмитнення.

Однак, такого "Меморандуму" не існує, і прийняття закону не на часі. Ще одна хибна думка – продовження строків перебування в Україні на період карантину", - повідомляє компания.

Першими отримують протоколи громадяни, які після пом’якшення карантину перетинають митний кордон України. Тим, хто кордон не перетинає, такі протоколи поки не виписують.

Суди також стали на бік держави. Масово застосовують штрафи по 170 000 грн. або конфісковують такі автомобілі в дохід держави.

Read 53 times Last modified on Вівторок, 13 жовтня 2020 13:35
Login to post comments