КРАСА ТА ЗДОРОВ'Я

Rate this item
(0 votes)

 

Розташування школи - студії краси "Магія стилю" та графік роботи

Rate this item
(0 votes)

Акційні пропозиції від центру лазерної косметології "Лазерхауз".

* Дія акцій з 16.09.2018 по 15.10.2018.
Акції не підсумовуються
Детальні умови акцій уточнюйте у консультанта

РОЗТАШУВАННЯ ЦЕНТРУ ТА ГРАФІК РОБОТИ

Rate this item
(0 votes)

laserhouse logoПеред тим як вийти на належний рівень в сфері косметології, компанія «Лазерхауз» проводила десятки співбесід з кращими лікарями-естетист. Потім сотні професійних семінарів та майстер-класів, зборів штатних і позаштатних лікарів-косметологів, які ділилися досвідом і навіть винаходили свої авторські методики!

Ми кожен день працюємо над підвищенням якості послуг і зручності кожного пацієнта. Тепер, для того, щоб отримати кваліфіковану допомогу фахівця, не потрібно їхати в Центр, досить просто зайти на наш сайт і скористатися послугами безкоштовної «Онлайн-консультації» по фото або Skype.

Rate this item
(0 votes)

31880914 2036906576531247 8292371226144276480 nЗнижки на день народження

День народження - улюблений і довгоочікуване свято. Цей день стає особливим для кожного іменинника - він приймає теплі привітання, побажання та найрізноманітніші подарунки від рідних, близьких і друзів.

Популярним подарунком на сьогоднішній день, крім квітів та інших речей, стають подарункові сертифікати в улюблені заклади (салони, магазини, клуби і інші). Мережа тату салонів "VeAn" так само надає можливість порадувати своїх рідних і близьких подарунковим сертифікатом на будь-які послуги (тату, татуаж, пірсинг). Зроблений Вами подарунок буде радувати іменинника все життя, нагадуючи про Вас.

Ми теж дуже любимо дні народження і з радістю приєднуємося до привітань всіх іменинників на світлі і даруємо іменинникам знижку в розмірі рівну Вашим віком на абсолютно будь-тату, будь-якого стилю, будь-якого розміру в будь-якому місці! Акція працює протягом 5 днів, вступає в силу за два дні до Вашого дня народження і закінчується через два дні.

Щоб отримати від нас подарунок, Вам потрібно лише прийти в будь-який наш салон в свій день народження і пред'явити паспорт, який підтверджує Ваше повноліття і дату народження. Тату салон "VeAn" з великим задоволенням втілить в реальність мрію кожного !!!

Знижки за відгуки в Інстаграммі

Отримавши в наших студіях будь-яку послугу, Ви можете додатково заробити знижку, залишивши відгук про нас у своєму акаунті Інстаграмм.

Відзначити на фото (отриманої послуги або процесу отримання послуги) нашу студію і залишити правдивий коментар, що починається зі слів "Спасибі, vean-tattoo.com за ..." - знижка 5%
Викласти відео (отриманої послуги або процесу отримання послуги) в історію Інстаграмм і відзначити нас - знижка 7%
Залишити відео відгук на Вашому особистому акаунті Інстаграма, показавши результат отриманої послуги з коментарем - знижка 10%

Увага! Всі описані вище знижки не підсумовуються між собою.

Знижки на видалення тату

"Щасливий" власник партака? Мережа тату студій VeAn допоможе вирішити цю проблему. У всіх наших салонах можна видалити будь-яку невдалу тату роботу за допомогою сучасного лазерного обладнання.

Ми позбавимо Вас від партаков швидко, якісно і безболісно. В наші салони стали звертатися все більше клієнтів, що бажають звести невдалу роботу, виконану у непрофесійних майстрів або у знайомих за могорич. Ми, як колектив прагне до прекрасного і красивого, хочемо допомогти Вам і даруємо знижку в розмірі 50% на перший сеанс видалення.

Перший раз в студії? Скажи кодову фразу "VeAn видалення" і підлогу вартості першого сеансу ми покриємо за свій рахунок !!!

Знижки на татуаж

Перший раз користуєтеся послугою перманентного макіяжу в тату - студії нашої мережі VeAn? Отримайте знижку в 25% на одну позицію! Щоб взяти участь в акції, назвіть адміністратору кодову фразу: "я люблю VeAn".

 

РОЗТАШУВАННЯ САЛОНУ ТА ГРАФІК РОБОТИ

Rate this item
(0 votes)

Акція “День народження”

viber image14Акція “День народження” – іменинник та всі члени його родини отримують знижку 15% на всі послуги (акція діє за 2 дні до та 2 дні після дня народження).

 

Спеціальна пропозиція “Сімейна знижка”:

viber image23Мама + дитина – 5%
Тато + дитина – 10%
Мама + 2 дитини – 10%
Мама + тато + дитина – 15%
Тато + 2 дитини – 15%
Мама + тато + 2 дитини – 20%

Спеціальна пропозиція діє лише при сімейному відвідуванні студії “Гарнюня”.

РОЗТАШУВАННЯ ТА ГРАФІК РОБОТИ

Rate this item
(0 votes)

ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ

34 discount

З радістю повідомляємо нашим улюбленим постійним клієнтам, що Вам належить подарунок!

Манікюр в подарунок - при обслуговуванні в SPA studio «Enigma» в День вашого народження, а також протягом 3-х днів до і 3-х днів після нього.

Телефонуйте, завжди Вам раді.

РОЗТАШУВАННЯ САЛОНУ ТА ГРАФІК РОБОТИ

Rate this item
(0 votes)

1Центр лазерної епіляції "Люменіс" тепер у Вінниці!

На честь відкриття кожному новому клієнту надається знижка 30%!

(068) 244-84-84

м.Вінниця, вул. Соборна, 43