НАЙВАЖЛИВІШЕ

Rate this item
(0 votes)

Знижка 50% на кожний другий товар у чеку

121409За кожну другу річ у чеку з розпродажу, ви отримуєте знижку 50%.
Акція діє на визначений товар, ціна якого закінчується на «5» або «0». При купівлі двох одиниць товару знижка на той товар, що коштує менше. З 25.03.2021 по 18.04.2021р включно в усіх магазинах мережі ТМ COLIN’S ТОВ ДЕЛЬТА ТЕКСТ та на сайті colins.ua.
Бонуси за Програмою лояльності можна буде списувати разом з акцією.
Повернення і обмін товару, придбаний зі знижкою проводиться відповідно до законодавства.
Акція не об'єднується з іншими акціями та спец.пропозиціями.

ФІНАЛЬНИЙ РОЗПРОДАЖ у COLIN’S

119962З 18 лютого по 18 квітня 2021 року на colins.ua та в усіх магазинах ТМ COLIN’S ТОВ ДЕЛЬТА ТЕКС за виключенням магазинів ТОВ «ДЕЛЬТА ТЕКС» ТМ «COLIN’S OUTLET» на всій території України крім території АР Крим та населених пунктів, на території яких проходить Операція Об’єднаних сил діє Акція «ФІНАЛЬНИЙ РОЗПРОДАЖ» на зимову колекцію сезону Осінь-Зима 2020-2021.
Акція діє на визначений товар: ви можете придбати речі, що є у наявності зі знижками до 70% від початкової вартості.
Повернення та/або обмін товару, що був придбаний зі знижкою або за умовами Акції, здійснюється відповідно до законодавства України.

До Дня народження!

До Вашого Дня народження у Вас є можливість отримати знижку 10%* при купівлі товарів у магазинах ТМ COLIN’S або на сайті Інтернет-магазину colins.ua (далі – Акція до Дня народження).
Акція до Дня народження діє лише для учасників Програми лояльності COLIN’S (з правилами участі в якій можна ознайомитися за посиланням: https://www.colins.ua/t/Programofloyalty_full_version) у День народження такого учасника та протягом наступних 6 днів (загалом – протягом 7 днів). День народження визначається виходячи із дати народження, повідомленої клієнтом при реєстрації віртуальної карти у магазинах ТМ COLIN’S згідно Програми лояльності COLIN’S.
Отримати знижку за Акцією до Дня народження можна скористатися лише одноразово (не більше одного разу протягом 7-денного строку дії акції для кожного учасника) за вибором учасника або в магазині ТМ COLIN’S, або в Інтернет-магазині colins.ua (використовуючи промо-код, який надсилається клієнту в День народження в SMS або Viber повідомленні). У випадку, якщо учасник не приймає участь в Акції до Дня народження протягом 7-денного строку її дії, учасник вважається таким, що відмовився від участі (без можливості подальшого поновлення такого права будь-яким чином).
Отримати промо-код та скористатися знижкою за Акцією до Дня народження можуть учасники, які були зареєстровані в Програмі лояльності COLIN’S, не пізніше ніж за 1 добу до свого Дня народження.
Знижка за Акцією до Дня народження не поєднується з та не додається до інших спеціальних пропозицій, акцій та знижок, які діють на момент її використання в магазинах ТМ COLIN’S.
Знижка за Акцією до Дня народження поєднується з (додається до) іншими спеціальними пропозиціями, акціями та знижками, які діють в момент її використання в Інтернет-магазині colins.ua.
* Сума знижки за Акцією до Дня народження становить 10% від суми чека, по якому вона використовується, однак у будь-якому випадку не більше 500,00 грн.

 

РОЗТАШУВАННЯ МАГАЗИНІВ ТА ГРАФІК РОБОТИ

Last modified on Четвер, 15 квітня 2021 19:52