НАЙВАЖЛИВІШЕ

КАТАЛОГ КОМПАНІЙ

  МАГАЗИНИ ХХХ  МАГАЗИНИ ХХХ Закрити
 

   РОБОТА ТА ВАКАНСІЇ            РОБОТА ТА ВАКАНСІЇ          Закрити
   ТРЦ ТА СУПЕРМАРКЕТИ   ТРЦ ТА СУПЕРМАРКЕТИ Закрити
   ПІДПРИЄМСТВА  ВІННИЦІ   ПІДПРИЄМСТВА  ВІННИЦІ Закрити
   КНИГАРНІ. КАНЦТОВАРИ. МУЗИЧНІ ІНСТРУМЕНТИ   КНИГАРНІ. КАНЦТОВАРИ. МУЗИЧНІ ІНСТРУМЕНТИ Закрити

Displaying items by tag: Комп'ютери та комплектуючі

apex logo

Компанія ПП Інтехсервіс-В, якій належить сервісний центр та магазин "Апекс" працює у Вінниці з 1993 року.

За цей час ми накопичили великий досвід, який дозволяє нам надавати нашим клієнтам широкий спектр послуг, що включає продаж, встановлення та обслуговування техніки.

Techno Geek logo

Компанія Techno Geek – виробник потужних ігрових та професійних комп'ютерів, на ринку понад 3 роки, за час існування сотні задоволених клієнтів.

Офіс та основні точки продажу Techno Geek зосереджені у Вінниці, але швидка доставка продукції здійснюється по всіх містах України.

Компанія працює як із приватними особами, так і з організаціями.

Zalizo logo

"Zalizo" дає Вам можливість придбати вживані ноутбуки, які ми перевіряємо, тестуємо і налаштовуємо "під ключ".

Бонусом є те, що ми впевнені в наших товарах і даємо 3х місячну гарантію та післягарантійне обслуговування. Звісно при дотриманні правил гарантійного користування.

Тож завітайте до нас і знайдіть те, що Вам сподобається і найкраще підійде для Ваших задач!

citytel logo

Пропонуємо Вам купити б/у, післялізингові та нові ноутбуки, ігрові комп'ютери та робочі станції, смартфони та іншу якісну електроніку із США та Європи.

Вся техніка повністю протестована, налаштована та готова до роботи.
Вже більше 5000 задоволених клієнтів по всій Україні користуються нашою технікою
Професійно проконсультуємо та допоможемо вибрати правильну модель під Ваші потреби та бюджет
У нас є свій сервіс та 15-річний досвід роботи

chip logoНапрямок діяльності магазинів мережі "ЧІП"- продаж ноутбуків, комп'ютерів, комплектуючих, мобільних телефонів, телевізорів, дрібної та великої побутової техніки, оргтехніки та периферії від провідних світових виробників. 

terabit logoНа сьогодні "Катран" одна з найперспективніших компаній Вінниці. Основний напрямок діяльності - продаж ноутбуків, комп'ютерів, комплектуючих, мобільних телефонів, телевізорів, дрібної та великої побутової техніки, оргтехніки та периферії від провідних світових виробників. У сферу стратегічних інтересів компанії входить оптова торгівля, робота з партнерами, розвиток регіональної дилерської мережі.
Компанія має в своєму розпорядженні власні технічні служби з висококваліфікованим персоналом, здатним надати широкий спектр послуг в рамках гарантійного обслуговування проданої техніки та її післягарантійного супроводу.

katran logoНа сьогодні "Катран" одна з найперспективніших компаній Вінниці. Основний напрямок діяльності - продаж ноутбуків, комп'ютерів, комплектуючих, мобільних телефонів, телевізорів, дрібної та великої побутової техніки, оргтехніки та периферії від провідних світових виробників. У сферу стратегічних інтересів компанії входить оптова торгівля, робота з партнерами, розвиток регіональної дилерської мережі.
Компанія має в своєму розпорядженні власні технічні служби з висококваліфікованим персоналом, здатним надати широкий спектр послуг в рамках гарантійного обслуговування проданої техніки та її післягарантійного супроводу.

matrica logo"Матриця" - магазин цифрових технологій. Крім прдажу компьютерів, комплектуючих та іншої цифрової техніки, компанія спеціалізується на ремонті та сервісному обслуговування ноутбуків та компьютерів.

Найкращий вибір комп'ютерної, відео та аудіо техніки у ВІнниці.

vinec logoПриватне підприємство „Компанія „Вінець” — постачальник рішень і послуг в області інформаційних, комунікаційних і управлінських технологій, виробник комп’ютерних систем і компонентів, сервісний центр.

Сьогодні в ППК „Вінець” працюють висококласні фахівці, що мають великий досвід роботи в області інформаційних технологій і менеджменту.

Сторінка 1 із 2