КАТАЛОГ КОМПАНІЙ

  МАГАЗИНИ ХХХ  МАГАЗИНИ ХХХ Закрити
 

   РОБОТА ТА ВАКАНСІЇ            РОБОТА ТА ВАКАНСІЇ          Закрити
   ТРЦ ТА СУПЕРМАРКЕТИ   ТРЦ ТА СУПЕРМАРКЕТИ Закрити
   ПІДПРИЄМСТВА  ВІННИЦІ   ПІДПРИЄМСТВА  ВІННИЦІ Закрити
   КНИГАРНІ. КАНЦТОВАРИ. МУЗИЧНІ ІНСТРУМЕНТИ   КНИГАРНІ. КАНЦТОВАРИ. МУЗИЧНІ ІНСТРУМЕНТИ Закрити
компьютери та комплектуючі

компьютери та комплектуючі (13)

 brain logoКомпанія BRAIN Computers почала свій розвиток в 1995 році в місті Львів, і на сьогоднішній день досягла високого рівня, перетворившись в одного з основних гравців ринку. З узконаправленного бізнесу, заснованого на комп'ютерах і комплектуючих, ми виросли у велику роздрібну мережу, яка налічує близько 40 магазинів електроніки по всій Україні.

Наша мережа нараховує близько 40 магазинів, в яких широко представлені товари електроніки, комп'ютерної техніки та комплектуючих, а також аксесуари для всіляких гаджетів.

vinec logoПриватне підприємство „Компанія „Вінець” — постачальник рішень і послуг в області інформаційних, комунікаційних і управлінських технологій, виробник комп’ютерних систем і компонентів, сервісний центр.

Сьогодні в ППК „Вінець” працюють висококласні фахівці, що мають великий досвід роботи в області інформаційних технологій і менеджменту.

matrica logo"Матриця" - магазин цифрових технологій. Крім прдажу компьютерів, комплектуючих та іншої цифрової техніки, компанія спеціалізується на ремонті та сервісному обслуговування ноутбуків та компьютерів.

Найкращий вибір комп'ютерної, відео та аудіо техніки у ВІнниці.

katran logoНа сьогодні "Катран" одна з найперспективніших компаній Вінниці. Основний напрямок діяльності - продаж ноутбуків, комп'ютерів, комплектуючих, мобільних телефонів, телевізорів, дрібної та великої побутової техніки, оргтехніки та периферії від провідних світових виробників. У сферу стратегічних інтересів компанії входить оптова торгівля, робота з партнерами, розвиток регіональної дилерської мережі.
Компанія має в своєму розпорядженні власні технічні служби з висококваліфікованим персоналом, здатним надати широкий спектр послуг в рамках гарантійного обслуговування проданої техніки та її післягарантійного супроводу.

rio treyd logoПТК ТОВ РІО Трейд пропонує найширший спектр обладнання від найбільших виробників - від витратних матеріалів до серверів рівня

enron logoУ нашому магазині пердставлена широкий вибір мобільних пристроїв. Ноутбуки, планшети, мобільні телефони. Відомих і надійних світових виробників: ASUS, apple, HP, Dell, Lenovo, Acer, Samsung, MSI та багатьох інших. Також, Ви зможете вибрати аксесуари до мобільних пристроїв: сумки для ноутбуків, чохли для ноутбуків, чохли для планшетів, захисні плівки. Все це Ви зможете придбати, відвідавши наш магазин у Вінниці.

terabit logoНа сьогодні "Катран" одна з найперспективніших компаній Вінниці. Основний напрямок діяльності - продаж ноутбуків, комп'ютерів, комплектуючих, мобільних телефонів, телевізорів, дрібної та великої побутової техніки, оргтехніки та периферії від провідних світових виробників. У сферу стратегічних інтересів компанії входить оптова торгівля, робота з партнерами, розвиток регіональної дилерської мережі.
Компанія має в своєму розпорядженні власні технічні служби з висококваліфікованим персоналом, здатним надати широкий спектр послуг в рамках гарантійного обслуговування проданої техніки та її післягарантійного супроводу.

chip logoНапрямок діяльності магазинів мережі "ЧІП"- продаж ноутбуків, комп'ютерів, комплектуючих, мобільних телефонів, телевізорів, дрібної та великої побутової техніки, оргтехніки та периферії від провідних світових виробників. 

citytel logo

Пропонуємо Вам купити б/у, післялізингові та нові ноутбуки, ігрові комп'ютери та робочі станції, смартфони та іншу якісну електроніку із США та Європи.

Вся техніка повністю протестована, налаштована та готова до роботи.
Вже більше 5000 задоволених клієнтів по всій Україні користуються нашою технікою
Професійно проконсультуємо та допоможемо вибрати правильну модель під Ваші потреби та бюджет
У нас є свій сервіс та 15-річний досвід роботи

Zalizo logo

"Zalizo" дає Вам можливість придбати вживані ноутбуки, які ми перевіряємо, тестуємо і налаштовуємо "під ключ".

Бонусом є те, що ми впевнені в наших товарах і даємо 3х місячну гарантію та післягарантійне обслуговування. Звісно при дотриманні правил гарантійного користування.

Тож завітайте до нас і знайдіть те, що Вам сподобається і найкраще підійде для Ваших задач!