НАЙВАЖЛИВІШЕ

СТО " Фаворит Авто Винница" (Renault)

Rate this item
(0 votes)

1 серпня 2013 о 19.00 у м Вінниця відбулося урочисте відкриття нового, концептуального автоцентру "Фаворит Авто Вінниця" - офіційного дилера Renault у Вінницькій області, розташований за адресою: м.Вінниця, вул. Свердлова, 89.
Згідно дилерської угоди, яку було підписано в липні 2011, дилерський центр "Фаворит Авто Вінниця" гідно представляє марку Renault у Вінницькій області. Основними напрямками діяльності офіційного дилера Renault є продаж автомобілів, а також їх професійне технічне і сервісне обслуговування.
Сервісна станція оснащена сучасною ремонтно - діагностичною базою, яка дозволить виявити і вирішити найскладніші проблеми Вашого автомобіля. На території сервісної зони розташовані 5 підйомників і 8 постів обслуговування, обладнаних сучасним високотехнологічним устаткуванням.
Технічний персонал сервісної станції - це команда професійних механіків, що пройшли ретельний відбір і спеціальну підготовку в навчальному центрі Renault в Києві. Фахівці використовують тільки оригінальні матеріали та запчастини до автомобілів Renault. Вони забезпечать бездоганний стан Вашого автомобіля, а Ви зможете спостерігати за процесом через скляну стіну в клієнтській зоні відпочинку.

Адреса  м.Вінниця, вул.Свердлова, 89
Контактні телефони  +38 (0432) 557-890
Графік роботи  Пн-Пт 9:00–19:00, Сб 9:00–15:00
E-mail  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
web  http://www.renault-vn.com.ua
Філіали  
Знижки  
Додаткова інформація  
Read 1218 times
Login to post comments