НАЙВАЖЛИВІШЕ

Субота, 03 жовтня 2020 15:56

Цікаві новини

Written by
Rate this item
(0 votes)

У SpaceX розповіли про самопочуття першої громадянської місії на орбіті

09.17 1

Читати далі...

У SpaceX розповіли про самопочуття першої громадянської місії на орбіті. Екіпаж складається з двох чоловіків і двох жінок, при цьому ніхто з них не є професійним астронавтом.

У космос відправилися засновник компанії Shift4 Payments Джаред Айзекмана, який оплатив політ, а також дослідниця Сіан Проктор, співробітниця лікарні Хейлі Арсеної і інженер Крістофер Семборскі.

"Екіпаж здоровий, щасливий і відпочиває з комфортом. Перед тим, як екіпаж відправився спати, вони 5,5 разів облетіли Землю, завершили перший раунд наукових досліджень і з'їли пару обідів", - йдеться в повідомленні.

Арсеної відрізняється від усіх людей, коли-небудь побували в космосі. У дитинстві дівчина перенесла рак кісток, через хворобу їй ампутували ногу. Вона стала першою людиною з протезом в космосі.

Учасники експедиції відрізняються від всіх тих, хто раніше був у космосі. Побачити Землю з орбіти зможуть ті, хто раніше ніколи б не дозволили зробити це через проблеми зі здоров'ям. Мова про Хейлі Арсеної.

Підготовка екіпажу велася з березня 2021 року, коли було оголошено про старт програми. Старт ракети Falcon 9 з кораблем Crew Dragon відбувся 16 вересня.

Джерело

Космічний корабель Шеньчжоу-12 з екіпажем приземлився в Китаї

09.17

Читати далі...

Спускаєма капсула китайського корабля Шеньчжоу-12 з екіпажем з трьох осіб успішно приземлилася після польоту зі споруджуваної космічної станції Тяньгун.

Як інформує Скептик посилаючись на Кореспондент про це стало відомо в п'ятницю, 17 вересня, з трансляції Китайської глобальної телевізійної мережі (CGTN).

Спусковий апарат приземлився на полігоні Дунфен в автономному районі Внутрішня Монголія на півночі Китаю о 8:34 за київським часом. Політ тривав майже 24 години.

Напередодні Шеньчжоу-12 з екіпажем у складі Чи не Хайшен, Тан Хунбо і Лю Бомін відстикувався від базового модуля Тяньхе і попрямував назад на Землю, тим самим завершивши їх 91-денну місію на космічній станції.

17 червня Шеньчжоу-12 стартував з космодрому Цзюцюань. Для виведення корабля на орбіту була використана ракета-носій Чанчжен-2F.

За час роботи на станції екіпаж провів безліч експериментів, зробив два виходи у відкритий космос, в рамках яких було встановлено різне обладнання та панорамні камери, а також проведені випробування техніки і скафандрів.

Джерело

Read 1245 times Last modified on П'ятниця, 17 вересня 2021 13:20
Login to post comments