НАЙВАЖЛИВІШЕ

КАТАЛОГ КОМПАНІЙ

  МАГАЗИНИ ХХХ  МАГАЗИНИ ХХХ Закрити
 

   РОБОТА ТА ВАКАНСІЇ            РОБОТА ТА ВАКАНСІЇ          Закрити
   ТРЦ ТА СУПЕРМАРКЕТИ   ТРЦ ТА СУПЕРМАРКЕТИ Закрити
   ПІДПРИЄМСТВА  ВІННИЦІ   ПІДПРИЄМСТВА  ВІННИЦІ Закрити
   КНИГАРНІ. КАНЦТОВАРИ. МУЗИЧНІ ІНСТРУМЕНТИ   КНИГАРНІ. КАНЦТОВАРИ. МУЗИЧНІ ІНСТРУМЕНТИ Закрити

Displaying items by tag: Гуртки та центри розвитку дітей

bdgilkaЦентр розвитку дитини "Бджілка" - новий сучасний вінницький заклад, який ставить за мету розкриття здібностей та розвиток творчості дітей.

В нашому закладі Ваш малюк зможе сповна проявити свої таланти.

Наші заняття спрамовані на інтелектуальний, творчий та естетичний розвиток.

garantШкола "ГАРАНТ" – сучасна школа комп'ютерних технологій, вивчення английської та польської мови; працюють групи по підготовке дітей до школи, творча студія, психологічні майстер-класси, група ментальної арифметики.

До навчання ми запрошуємо всіх бажаючих і дорослих і дітей віком від 5 років.

В місті Вінниця, для Вашої зручності  відкрито вже 5 філій школи "Гарант".

sorobanШкола усного рахунку "Соробан" допоможе Вашій дитині покращити навчання, легше справлятися з математикой та іншими предметами, адже ментальна арифметика тренує інтелект, пам'ять і концентрацію.

"Соробан" – це унікальна методика для розвитку розумових здібностей Вашего малюка, образного мислення, зорової пам'яті та синхронний розвиток лівої та правої півкулі.

logosЦентр розвитку особистості "ЛОГОС" пропонує кваліфіковане вивчення іноземних мов - англійської, німецької, французької, польської.

Крім того, займаємось підготовкою дітей до школи; заняття з логопедом; послуги міні-садочка; проводим методику інтенсивної підготовки до ДПА та ЗНО з англійскої мови; хореографічний гурток; работу творчої майстерні; театральну студію.

duvo svit

Центр розвитку дитини «ДивоСвіт» пропонує розвиток діток в художньо-естетичному направлені (вокал, естрадна хореографія, арт-студія, сучасна хореографія), фізкультурно-оздоровче направлення (художня гімнастика, ушу, тхэквондо, карате), в гуманітарному направлені (клуб англійської мови, ейдетика, підготовка до школи, ментальна арифметика).

amadeyЦентр психо-соціального розвитку "Амадея" пропонує Вашій увазі дитячу академію, основними напрямками якої є інтеллектуальний развиток дітей; вивчення англійської, німецької таи французької мов; поуслуги логопеда; арт-майстерня; дитяча йога; дитячі танцювальні групи; музичні заняття з дітками; дитячий садочок домашнього типу для дітей від 1,5 року та інші напрямки.

mirellЦентр розвитку дитини "Мірелль" пропонує слідуючі програми занять – студія мистецтв, розвиваючі заняття, підготовку до школи, курс «Малюк з мамой», вивчення английскої мови.

Викладачі використовують відомі методики навчання та свої авторські методики.

Ми допоможемо розкрити таланти Ваших малят, наші програми націлені на розвиток інтелекту, фантазії та стимулюємо розкриття закладених здібностей.

bubble"Bubble Flame" – це центр розвитку дитини, метою якого є зацікавити, здивувати і прищепити дітям любов до знань.

"Bubble Flame" пропонує Вашій увазі студію всебічного розвитку дитини, студію арт-мистецтв, студію вивчення іноземних мов.

kyzyДитячий центр розвитку дитини «КУЗЯ» проводить дошкільне навчання дітей віком до 7 років.

Кріме того, «КУЗЯ» пропонує професійну організацію дитячих свят та Днів народжень.

Дитячий центр облаштовано професійним обладнанням та комплектом розвиваючих матеріалів, наочних посібників.

Всі програми занять схвалені МОН України.

futureЦентр «FUTURE» пропонує навчання іноземним мовам дітей від 2,5 років (англійська, німецька, французька, польська, іспанська).

Також центр «FUTURE» пропонує підготовку детей до школи, різноманітні гуртки для дітей (мистецтво, малювання, компьютерні курси, шаховий клуб) та спортивні заняття.

Сторінка 1 із 2