НАЙВАЖЛИВІШЕ

КАТАЛОГ КОМПАНІЙ

  МАГАЗИНИ ХХХ  МАГАЗИНИ ХХХ Закрити
 

   РОБОТА ТА ВАКАНСІЇ            РОБОТА ТА ВАКАНСІЇ          Закрити
   ТРЦ ТА СУПЕРМАРКЕТИ   ТРЦ ТА СУПЕРМАРКЕТИ Закрити
   ПІДПРИЄМСТВА  ВІННИЦІ   ПІДПРИЄМСТВА  ВІННИЦІ Закрити
   КНИГАРНІ. КАНЦТОВАРИ. МУЗИЧНІ ІНСТРУМЕНТИ   КНИГАРНІ. КАНЦТОВАРИ. МУЗИЧНІ ІНСТРУМЕНТИ Закрити

Displaying items by tag: Чоловічий одяг

voronin logoОфіційний магазин торгової марки "Voronin"!
Асортимент товарів постійно змінюється, але ми намагаємося оперативно підтримувати актуальність позицій.
Гідність, респектабельність і стримана елегантність костюмів Voronin приваблюють успішних і впевнених ділових людей з високою репутацією. В костюмі Voronin поєднуються класичні традиції, висока якість, модні тренди та динаміка сучасного способу життя.

leros logoLERROS створює моду для людей зі смаком. Комфортно і невимушено. По-справжньому зріло. Вибагливі і високоякісно. З любов'ю до деталей. Дійсно улюблені речі, пристосовані до потреб і бажань людей, які їх носять.
Вільно, впевнено, кожна деталь продумана і цікава. Привабливі поєднання, які висловлюють стиль і манери. Для бізнесу і відпочинку, від стильного одягу до невимушеній. Вишукана простота, завжди примітна і мужня. Немає посередності, немає півзаходів. Тільки модна, якісна, повсякденний одяг за найкращою ціною. Стиль життя на кожен день. Це і є LERROS.

trend logoTREND - це українська мережа магазинів чоловічого одягу та аксесуарів, будь-якої стилістичної спрямованості - від класики до повсякденного стилю.
TREND - українська торгова марка, продукція компанії виробляється на найбільших текстильних підприємствах Туреччини, Польщі.
Відмітна особливість чоловічого одягу від торгової марки Trend - європейський крій, хороша посадка, широкий розмірний ряд .
Клієнт, зайшовши в магазин, може підібрати собі будь-який образ. TREND сформував певний стиль і якість. Покупці магазину - люди, які мають гарний смак і хочуть поповнити свій гардероб якісними речами.

RoyRobson logoІсторія, філософія та продукт, пов'язані між собою - це невід'ємна частина кожного успішного підприємства. ROY ROBSON не є винятком.

Ремісниче мистецтво і якість роботи - ось показники, завдяки яким він став інтернаціональним брендом чоловічої моди.

Товарним знаком компанії служить морський вузол, що символізує зв'язок головних цінностей фірми: автентичності, згуртованості, з'єднання історичної традиції і сучасності.

masimar logoВ магазині «MASIMAR», Ви можете придбати якісний одяг для чоловіків турецького виробництва.

Асортимент товару - надзвичайно багатий, тут є практично все: джинсовий та спортивний одяг, куртки та жакети, сорочки, футболки, одяг для ділових людей, тощо.

Розміри та кольорова гамма, також надзвичайно багаті, що дає можливість вибрати одяг як для підлітків, так і для чоловіків старшого віку.

arberТорговая марка Арбер є одним із найбільших виробників ділового чоловічого одягу в Україні.

Високий рівень якості одягу зробили бренд впізнаваємим і популярним.

В колекціях представлені два напрямки – це класичний діловий  одяг та одяг для відпочинку та на кожний день